Анонс the wayward realms

64

Як би дивно це не було, але у сучасної індустрії є одна невелика проблема. Всі ігри з відкритим світом стільки багато всього взяли від жанру rpg, що чистокровних рольових ігор з фентезійному сеттінгу по типу the elder scrolls практично не видно за всім цим уявним різноманітністю.

А наступну гру в іменитій серії належить чекати ще дуже довго. Висновок залишається досить логічним. Або грати в the elder scrolls: online, яку регулярно оновлюють, або ж шукати якісь альтернативи серед величезного потоку виходять проектів.

І мабуть про це замислюються не тільки гравці, але і деякі розробники. Один з творців перших двох частин elder scrolls ще близько двох років тому повідомляв про те, що працює над своєю грою. І весь цей час було невідомо над чим саме ведеться робота і яким приблизно буде підсумковий результат.

Виявилося, що the wayward realms буде дійсно фентезійною rpg з відкритим світом і упором на дослідження світу і його бекграунду. По першому тизеру сказати можна мало про що. Поки можна з упевненістю сказати тільки одне. Чекати гру потрібно буде ще дуже довго. Залишилося тільки запастися терпінням.