Half-life 2 ставить черговий рекорд

61

Фанати half-life воістину неймовірні люди. Через багато років після того, як історія повисла в повітрі вони від щирого серця вірять в те, що одного разу побачать її продовження. Звичайно, хтось скаже про те, що є alyx. Але навряд чи такий неоднозначний проект можна вважати повноцінною грою в серії.

І поки ніхто точно не знає того, скільки залишилося чекати виходу продовження half-life, геймери намагаються закликати valve хоч до якоїсь відповіді. Варіантів у них не багато. Писати куди-небудь давно вже марно, так що потрібно вигадувати методи цікавіше. І один такий у фанатів є.

Ідея полягає в зборі максимальної кількості людей, одночасно запускають гру в steam. Таким чином вона досягає пікового онлайну і за задумом організаторів цифри повинні привернути увагу розробників. Хотілося б щоб це дійсно виявилося правдою.

На відміну від минулого разу всупереч очікуванням вдалося досягти навіть більшої кількість беруть участь ніж минулого разу. Всього в піку в half-life 2 перебувало близько 16 тисяч осіб. Залишається сподіватися на те, що така акція дійсно призведе до яких-небудь значущих результатів.