Softtop від rainrider захистить велосипедиста і велосипед від негоди і холоду (відео)

73

Велосипеди завойовують все більшу популярність в сучасних перевантажених автомобілями мегаполісах. Однак надмірна відкритість і незахищеність велосипедиста від впливу зустрічних холодних вітрів, сльоти і дощу стримує повсюдне впровадження даного виду транспорту, особливо в осінньо-зимовий період. Компанія rainrider частково вирішує питання захисту велосипедистів від негоди і пропонує компактний і недорогий чохол softtop, що оберігає як власника транспортного засобу, так і сам велосипед від різних опадів.

Виготовлений чохол softtop з поліефірної прозорої тканини, закріпленої на рамі, що розкладається з алюмінію, що кріпиться в передній частині велосипеда. Власник транспортного засобу повністю захищений від зустрічного потоку холодного повітря, прямих і бічних потоків дощу, бризок від зустрічних автомобілів.

Висота чохла в розкладеному стані — 2,15 метра, а максимальна ширина в районі керма велосипеда — 60-65 см.у верхній і нижній частині ширина становить 40 см, а загальна маса не перевищує 1,5 кг. При парковці м’який верх (водовідштовхувальний) можна скласти певним чином і захистити сідло, кермо, електроніку, кошик або багажник велосипеда.

Вентиляційні отвори запобігають запотівання поверхні чохла при русі. Процес розкладання softtop, що кріпиться до рами за допомогою адаптера klickfix, займає близько 30 секунд. Зібраний чохол можна легко заховати в спеціальний наплічний рюкзак, що входить в комплект softtop. Ціна незвичайного захисту велосипедиста становить близько 153 доларів.