Глава arm china «віджав» китайський підрозділ британської компанії arm

65

поглинання британською arm компанією nvidia зіткнулося з тим, що керівник китайського підрозділу вирішив вивести його зі складу британської компанії arm. Ініціатором став аллен ву, генеральний директор arm china.

Використовуючи свій вплив в arm china, пан ву вирішив відкрити власну компанію під назвою alphatecture. До запуску процесу трансформації він запропонував існуючим клієнтам arm china знижки, якщо ті будуть здійснювати оплату через нову компанію alphatecture.

Не дивно, що інші керівники arm china, члени правління, визнали таку поведінку керівника несумісною з його статусом і проголосували за його зняття: сім голосів проти одного. Але, як зазначило видання semianalysis, у розпорядженні пана ву був друк компанії arm china. Згідно з чинним в китаї законодавством, володіння печаткою дає право повної самостійності у вирішенні будь-яких юридичних питань.

Після здійснення «перевороту» пан ву найняв нову службу безпеки, щоб не допустити проникнення інших членів керівництва arm china в приміщення компанії. Після цього він звільнив з компанії всіх незгодних. Про все це стало відомо завдяки матеріалу, опублікованому виданням semianalysis.

Але на цьому історія не закінчилася. «аллен ву подав до суду на arm china, щоб визнати своє звільнення незаконним, — пише видання. — по суті, він подав до суду на самого себе, оскільки при його нинішньому статусі він може представляв обидві сторони в судовій справі».

Ще більше збиває з пантелику те, що ву відстоює незалежність arm china, що діє тепер під китайською назвою 安谋科技. Більш того, нова компанія вже провела прес-конференцію, на якій оголосила про випуск власних напівпровідникових виробів, включаючи npu, gpu, isp і пристроїв для візуальної обробки зображень, призначених для ринку iot.

Нинішній власник arm, softbank, не зміг цьому перешкодити, оскільки він володіє тільки 49% акцій arm china, а китайцям належить 51% акцій компанії. Важливу роль у цій справі зіграло також бажання китайського уряду розвивати власні комп’ютерні апаратні продукти.

По суті, китай повторив те ж саме, що раніше зробили в сша, зайнявши тверду позицію в своєму намірі розірвати зв’язки з «іноземними» компаніями, що виробляють мікросхеми. Однак» захоплення » arm china — не самий етичний спосіб ведення справ, зазначає semianalysis.

У той же час відзначається, що новітня розробка arm — ядро cortex-a77 — не стало в результаті здійснених «махінацій» власністю підрозділу, що відколовся. Це означає, що компанія не має права на використання потужного набору інструкцій armv9.

Однак дії, вжиті паном ву, з юридичної точки зору означають, що softbank / arm більше не можуть надавати ліцензії на свої технології китайським фірмам. Щоб отримати таку можливість, їм доведеться діяти через посередника — ту саму компанію 安谋科技, яку створив пан ву.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращих процесорів для ігор . Вибрати кращий процесор для ігор непросто — для кого-то кращим може бути найдоступніший процесор, для інших — найпродуктивніший. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращий процесор для ігор в будь — якій ціновій категорії-від $100 до топового сегмента. Детальніше про це читайте в статті «кращий процесор для ігор : поточний аналіз ринку».

читайте також:

члени конгресу сша закликали до введення санкцій проти honor як для huawei