Краш-тест підтвердив, що samsung galaxy z fold 3-найміцніший складаний смартфон

64

Нещодавно блогер jerryrigeverything випробував на міцність новий складаний смартфон samsung galaxy z fold 3 і залишився задоволений результатами тестів. Тепер результати своїх випробувань опублікували в американській страховій компанії allstate.

Здивував

Отже, samsung заявляє, що новий galaxy z fold 3 не боїться води, а покриття гнучкого екрану на 80% міцніше, ніж у попередника. Сюди ж варто додати посилений металевий каркас і більш міцний шарнір. І це дійсно не порожні слова!

Allstate опублікувала свої висновки на youtube у короткому відео. Представники компанії провели кілька тестів, щоб перевірити смартфон на міцність. В першу чергу, його кидали з висоти людського зросту (близько 180 см) в складеному і розкладеному вигляді. Приземлившись на гнучкий дисплей, гаджет лише подряпав кути корпусу. А ось при падінні на зовнішній екран скло покрилося великою кількістю тріщин. Проте, galaxy z fold 3 не втратив свою працездатність.

Крім цього, смартфон «втопили» на 30 хвилин в басейні на глибині 1,5 метра, щоб перевірити, чи відповідає він ступеня захисту ipx8. І він дійсно відповідає!

У allstate підсумували, що galaxy z fold 3 є найміцнішим складним телефоном, який вони тестували.