Огляд lenovo thinkpad edge e470

59

Lenovo thinkpad edge e470 — це комфортний і надійний професійний помічник для тих, хто вважає за краще витрачати час не на ігри, а на виконання серйозних проектів. Він має класичний дизайн в поєднанні з компактністю і легкістю, призначений для щоденної довготривалої роботи, в пріоритеті у активних і мобільних бізнес-користувачів.

Даний представник лінійки thinkpad-тонкий, легкий і має широкі можливості. Розглянемо докладніше характеристики цього лептопа.

Дизайн і клавіатура

Ноутбук важко назвати новинкою дизайну. Виконаний в класичному стилі чорний корпус з матового пластику надійний, практичний і схожий на моноліт. Відкрити його одним рухом руки не вийде-шарнір жорсткий. Зовнішня і внутрішня поверхні покриті шаром «м’якого» пластику, зносостійкого і приємного на дотик.

Ергономічна клавіатура (і тут класика — чорна поверхня і білі символи) вище всяких похвал — тексти будь-якого обсягу не стануть проблемою завдяки чіткому і невеликому ходу клавіш. Радує і функція самостійного налаштування клавіатури під потреби користувача. Чутливий і великий тачпад, що підтримує жести, теж не викликає нарікань, а захист від пролитих рідин робить робочу поверхню моделі майже ідеальною.

  • зліва: порт живлення, один usb, hdmi і ethernet.
  • праворуч: роз’єм під аудіо, карт-рідер і пара usb.

Приводу для оптичних дисків немає, як і порту для usb-c.

Аудіо

Якщо користувач має завищені вимоги до якості звучання, то, швидше за все, він буде незадоволений. Але динаміки гучні і з запасом. Брак низів все ж відчувається при перегляді фільмів і прослуховуванні музики.

Дисплей

Екран матовий і зі скромними показниками, але при цьому картинка хорошої якості. Яскравість дисплея не дозволить працювати з ним в сонячний день на вулиці, але в тіні проблем не виникне. Відчувається брак вертикальних кутів огляду-доведеться шукати відповідний нахил екрану для неспотвореної картинки. Відкриття дисплея на 180° забезпечує комфортну роботу.

Тести

Продуктивності для роботи достатньо, але якщо користувач хоче зануритися в світ відеоігор з максимальними графічними настройками, йому варто придивитися до інших лептопів. Втім, при мінімальній графіці майже всі ігри доступні.

Оперативна пам’ять (максимум можна вставити 32 гб) закриває питання багатозадачності. Накопичувач в 256 гб не змусить замислюватися про кількість збереженої інформації. Кулер працює з незначним шумом, а нагрів корпусу несуттєвий.

Час зарядки акумулятора-близько 2 годин, а тривалість автономної роботи відповідає заявленій виробником (рідкісна властивість) — 8-8,5 годин в режимі стандартного користування.

Висновки

Машина виявилася надійною і потужною, хоч і без зовнішнього шику. З переваг:

  • міцний і жорсткий корпус;
  • компактність і прийнятна вага;
  • ергономічна клавіатура;
  • відкриття на 180°;
  • продуктивність;
  • довга робота в автономному режимі.

Зазначені недоліки: