Oneplus офіційно підтвердила терміни виходу coloros для флагманів 2019-2020 років

64

Компанія oneplus переводить смартфони з прошивки hydrogenos на coloros. Поки що це стосується тільки моделей, які продаються в китаї, але скоро оболонка oppo замінить і oxygenos. А тим часом oneplus розкрила терміни виходу coloros для моделей 2019 і 2020 років випуску.

Коли чекати?

За офіційною інформацією, всі флагмани, починаючи з oneplus 7, будуть оновлені тільки наступного року. На початку 2022 року компанія випустить відкриту бета-версію color os open beta для oneplus 8, oneplus 8 pro і oneplus 8t. Реліз стабільної прошивки очікується до кінця першого півріччя 2022.

Смартфонам 7-ї серії доведеться почекати трохи довше. Oneplus 7, oneplus 7t і їх pro-версії отримають стабільну оболонку coloros лише в другій половині наступного року. Але випробувати все нові функції можна буде трохи раніше. Відкрита бет-версія з’явиться в середині 2022 року.

Примітно, що компанія oneplus не вказує ревізію ні прошивки, ні операційної системи. В даний час актуальним програмним забезпеченням є coloros 11 на android 11, але вже скоро відбудеться анонс coloros 12 на android 12.