Що робити якщо пам’яті мобільного телефону недостатньо

67

Життя наше сьогодні проходить у форматі селфі. Хочеться знімати захоплюючі історії, які відбуваються в поїздках, подорожах, робити красиві портрети, фотографуючи себе і близьких.

Як бути, якщо пам’яті мобільного телефону недостатньо через те, що накопичилося занадто багато фото і відео? ясна річ, потрібно звільняти місце, але видаляти класні кадри так шкода …

Куди подіти величезну кількість файлів?

Звичайно, можна розміщувати фотознімки і ролики на віддалених серверах, але це обходиться в копієчку, адже за подібну послугу стягується регулярна плата.

Вихід є-сучасне хмарне сховище terabox. Продукт нового покоління підходить для зберігання різної інформації.

1 тб вільного простору. 1024 гб-безкоштовно!

Привабливий обсяг — цього вистачить для зберігання тисяч знімків і декількох сотень відео високої якості. Перед такою пропозицією важко встояти.

переваги програми:

• підходить для будь-якої операційної системи, працює на android, ios і пк.* зручний інтерфейс.* просто орієнтуватися, легкий перехід на потрібну категорію.* можна створювати папки.* файли завантажуються в хмару на великій швидкості, це відбувається автоматично.* опція віддаленого закачування по magnet-посиланнях або за допомогою протоколів https, bittorent.* можливий перегляд фото і відео в самому сховищі, необов’язково завантажувати.* конфіденційність інформації.* редакція документів і пересилання між різними акаунтами.* синхронізація на всіх пристроях.

чому варто вибирати цей продукт?

Хмарне сховище дозволяє тримати фотографії, відео або інші документи під рукою, не доведеться носити з собою ноутбук або планшет. Можна використовувати сторонні девайси, інформація буде надійно зберігатися за допомогою шифрування на віддалених серверах. Легко отримати доступ до своїх файлів в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Обслуговують сервіс висококваліфіковані фахівці, постійно створюються нові конфігурації. Працює terabox стабільно, передбачена функція резервного копіювання.

Завантажити безкоштовний додаток можна за посиланням: https://terabox.onelink.me/yqcq/eb63a9a3

Допустима авторизація через аккаунт соцмереж.

Terabox підходить для зберігання будь-якої електронної документації-можливе завантаження навчальних матеріалів, кінофільмів і навіть ігор, значний обсяг хмари і безпеку обміну даних дозволяють це робити.

Відмінне рішення для тих, кому важлива пам’ять!