Windows 11 несподівано позбулася декількох корисних функцій

61

Компанія microsoft випустила чергову бета-версію операційної системи windows 11. Користувачі виявили, що нова ревізія позбулася декількох корисних функцій.

Чого не стало?

У microsoft вирішили, що користувачі зможуть без проблем обходитися і без секунд в годинах. Натиснувши на дату в правому куті панелі завдань, відкривається вікно з календарем і часом. У новій ревізії windows 11 розробники залишили години і хвилини, а секунди більше не відображаються. Їх вирізали в реєстрі.

Контекстне меню з панелі завдань теж прибрали разом з можливістю запуску програм перетягуванням файлів на закріплені іконки по. Крім того, користувачі windows 11 не можуть переглядати і коригувати події в календарі. Інсайдери порахували, що це баг тестової збірки операційної системи. Але представники microsoft заявили, що так і повинно бути.

Нагадаємо, фінальний реліз windows 11 відбудеться 5 жовтня. Компанія почне випускати оновлення програмного забезпечення «по повітрю» на нові сумісні комп’ютери. Власники старих пк зможуть завантажити образ на сайті microsoft і встановити операційну систему вручну.