Xiaomi виводить на ринок модифікований очищувач повітря mijia air purifier 4 pro (2 фото)

59

У сучасних містах якість повітря як на вулицях, так і в приміщеннях практично завжди не відповідає санітарним нормам і негативно впливає на здоров’я городян. Очистити повітря в приміщеннях допомагають сучасні побутові компактні очисники повітря. Всюдисуща компанія xiaomi вже кілька років випускає практичні та ефективні очищувачі повітря під маркою mijia air purifier. Тепер компанія оголошує про початок продажів модифікованої моделі mijia air purifier 4 pro, що володіє підвищеною продуктивністю при очищенні повітря.

Новий розумний очищувач повітря mijia air purifier 4 pro має практично такий же дизайн корпусу, як і всі попередні моделі від xiaomi. Круглий oled екран у верхній частині дозволяє контролювати параметри роботи пристрою в режимі реального часу. На дисплеї відображається інтуїтивно зрозуміла інформація про концентрацію зважених твердих мікрочастинок і найдрібніших крапельок рідини (pm2,5). Відомості про якість повітря в приміщенні відображаються за допомогою трьох кольорових світлових смуг. Також пристрій підтримує роботу з додатком xiaomi home для віддаленого управління.

Технічні параметри mijia air purifier 4 pro дозволяють очищати повітря в приміщенні площею 10 квадратних метрів всього за три хвилини. Швидкість подачі чистого повітря становить 8330 літрів в хвилину. Для фільтрації по фракціях швидкість подачі чистого повітря (cadr) для твердих частинок становить 500 кубічних метрів на годину, для формальдегідів — 200 кубічних метрів на годину при ефективності 95,37%. Ефективність роботи фільтрів, що забезпечують видалення альдегіду, зросла на 185% в порівнянні з попередньою моделлю.

Кількість фільтруючих шарів в моделі mijia air purifier 4 pro збільшено до 5. При цьому змінний модуль з активованим вугіллям став значно більше, що дозволило продовжити термін між замінами фільтра до дев’яти місяців. У фільтрах використано спеціальне антибактеріальне і противірусне покриття, що забезпечує очищення повітря на 99,99%.

На китайському ринку новий очищувач mijia air purifier 4 pro можна придбати за 199 доларів. Вихід на глобальний ринок запланований на найближчі місяці.