Анонсовані спецверсії motorola edge 20 і edge 20 lite з підвищеною безпекою

64

Компанія motorola в кінці липня представила смартфони edge 20, edge 20 lite і edge 20 pro. Перші дві моделі отримали більш просунуті можливості щодо забезпечення конфіденційності даних і вийшли в модифікаціях business edition.

Що нового?

Виробник додав технологію thinkshield, що об’єднує набір апаратних і програмних засобів для захисту смартфонів від фішингу, мережевих атак і шкідливого програмного забезпечення. Для підвищення ефективності цього рішення компанія співпрацює з zimperium.

Motorola edge 20 і edge 20 lite підтримують підключення до пк через ready for. Цей софт дозволяє отримати доступ до файлів смартфона на персональному комп’ютері. Користувач віддаленого може передавати дані з пк на телефон і в зворотному напрямку.

Новинки business edition працюють під управлінням операційної системи android 11. Компанія motorola обіцяє два великих оновлення, тоді як патчі безпеки ос будуть виходити протягом трьох років. Також варто відзначити сертифікат android enterprise.

Лінійка business edition орієнтована на корпоративні продажі. Нагадаємо, оригінальні motorola edge 20 і edge 20 lite надійшли в продаж за ціною від €500 і від €350 відповідно.

Motorola