Vesa анонсувала стандарт displayhdr true black 600 для оцінки oled-дисплеїв

77

Асоціація стандартизації електроніки (vesa) оголосила про випуск нового стандарту displayhdr true black 600, який призначений для оцінки дисплеїв, де застосовуються нові технології, такі як oled і в майбутньому microled. Він є розвитком стандарту displayhdr, який відноситься до рк-дисплеїв.

Згідно з новим стандартом displayhdr true black, підвищені вимоги до оцінки відтворення зображення на екрані. Вони виражаються в оцінках розширеного динамічного діапазону (hdr). Оцінка виконується за набором тестів, яким піддаються високопродуктивні монітори і дисплеї. Як і displayhdr, стандарт displayhdr true black є повністю відкритим.

Стандарт displayhdr true black 600 пред’являє також більш високі вимоги до яскравості зображення, ніж існуючі displayhdr і displayhdr true black 400 і 500. Displayhdr true black вимагає глибокого рівня чорного, причому діапазон відмінності підвищений до 100-кратного рівня. Високі вимоги пред’являються також до динаміки наростання емісії; вона повинна бути в чотири рази вище в порівнянні з вимогами vesa displayhdr 1000.

Vesa відразу ж назвала три моделі дисплеїв, які вже пройшли сертифікацію по displayhdr true black 600. Це екрани ноутбуків asus vivobook pro 14, vivobook pro 14x і vivobook 15.

За оцінками експертів, новий стандарт забезпечує яскраві враження від використання моніторів для домашнього кінотеатру і при запуску ігор. Рівень яскравості, згідно displayhdr true black 600, вище на 20% в порівнянні з true black 500. Це дозволяє домогтися більш яскравого світіння екрану при збереженні високого рівня відтворення чорного і діапазону кольорів, які характерні для oled-дисплеїв.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті «огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw» .

читайте також:

xiaomi випустила 77-дюймовий oled-телевізор mi tv master 77 товщиною 8,2 мм