За чутками, ar / vr-гарнітура apple не працюватиме без підключення до iphone

65

Гарнітура доповненої / віртуальної реальності від apple, про яку давно ходять чутки, не буде самостійним пристроєм, і для її роботи буде потрібно підключення до iphone, згідно останньої інформації, що просочилася в інтернет.

Що кажуть

Джерела повідомили, що для роботи гарнітури потрібно підключення до іншого пристрою — точне формулювання: «телефон або аналогічний пристрій», так що схоже, що ipad або навіть mac теж можуть працювати.

Схоже, що більша частина роботи з обробки та візуалізації буде виконуватися на супутньому пристрої, що було характерно і для старих гарнітур vr, таких як samsung gear vr або google cardboard. Це означає, що сама гарнітура повинна коштувати дешевше і бути більш легкою.

У звіті говориться, що ar/vr-гарнітура apple буде оснащена власним чіпсетом, але він не буде особливо потужним — по всій видимості, йому не вистачить можливостей процесорів, встановлених в iphone, ipad і mac.

Більше деталей

Ще один цікавий момент — датчик зображення всередині пристрою описується як «надзвичайно великий». Це викликає певні питання про розмір готової гарнітури.

На даний момент створюється враження, що ця гарнітура позиціонується окремо від окулярів apple glass, чутки про які ходять вже кілька років. Теоретично, вони з’являться після випуску основної ar / vr-гарнітури, і, як кажуть, будуть схожі на google glass, а не на oculus quest 2.