За три дні до анонсу-опубліковано огляд nubia red magic 6s pro

59

6 вересня компанія nubia представить ігровий смартфон red magic 6s pro. Днями він був помічений в базі tenaa, а тепер один з блогерів опублікував огляд майбутньої новинки.

Як так?

Автор youtube-каналу zollotech майже з 1 млн передплатників поділився розпакуванням смартфона, до прем’єри якого залишається ще три дні. Блогер перевірив роботу nubia red magic 6s pro в додатках і зазначив, що модель доступна в модифікаціях 12/128 гб, 12/256 гб і 16/256 гб. При цьому вартість поки що не уточнюється.

Комплект поставки включає сам смартфон, паперову документацію, кабель синхронізації, адаптер живлення, потужність якого не уточнюється і захисний чохол.

Nubia red magic 6s pro оснащується чіпом snapdragon 888+ з піковою частотою 2,995 ггц. Екран смартфона підтримує частоту оновлення 165 гц. Частота опитування сенсорного шару становить 720 гц. Також в арсеналі є акумулятор ємністю 5050 ма*год і 8-мп фронталка і основна камера з роздільною здатністю 64 мп + 8 мп + 2 мп.

Блогер зазначає, що після гри в call of duty: mobile і real racing смартфон нагрівся. При цьому він залишив кулер відпочивати. З позитивного боку відзначили камеру. Вона виявилася непоганою, враховуючи, що ми маємо справу з ігровим смартфоном.