Наступний флагман xiaomi отримає швидку зарядку потужністю 150 вт

53

120 вт-рекордна потужність швидкої зарядки по дроту в сучасних смартфонів. Але, судячи з усього, вже зовсім скоро рекорд буде оновлений однією з майбутніх новинок компанії xiaomi.

Що відомо?

Наприкінці літа минулого року відбулася прем’єра xiaomi mi 10 ultra. Флагман на snapdragon 865 вийшов до ювілею компанії і став першим у світі смартфоном з підтримкою 120-вт зарядки по дроту. Зараз на ринку є кілька моделей, які теж можуть похвалитися підзарядкою потужністю 120 вт. Наприклад, китайська версія анонсованого кілька годин тому nubia red magic 6s pro.

Також 120-вт підзарядка очікується в redmi k50. А ось у флагмані xiaomi наступного покоління буде заявлена підтримка 150-вт зарядки провідним шляхом. Принаймні, такої думки дотримується відомий інсайдер digital chat station. Цілком можливо, вона дебютує в сімействі xiaomi 12. Розраховувати на стандартну модель не варто,а ось на версію ultra-цілком.

Зауважимо, що минулої весни xiaomi показала в дії роботу 200-вт зарядки по проводу. З її допомогою заповнити заряд акумулятора ємністю 4000 ма*год з нуля до 100% можна лише за 8 хвилин. Але на ринку така технологія дебютує ще не скоро.

Джерело: gizchina

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: