Samsung не стала оновлювати торгову марку note. Прозорий натяк?

68

Samsung galaxy note 21 не вийде в цьому році, а нові оголошення про продаж торгових марок в південній кореї дозволяють припустити, що в майбутньому ми в принципі не побачимо нових пристроїв серії galaxy note.

Компанія samsung нещодавно оновила свої торгові марки для цілого ряду найменувань, включаючи серії galaxy s, galaxy z, galaxy m і galaxy a.

Помітним винятком є серія galaxy note. Її відсутність у цьому списку є явною ознакою того, що компанія не має наміру представляти galaxy note 22 в 2022 році.

У 2021 році компанія вирішила зосередитися на складних телефонах galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3, а не випускати новий galaxy note.

Вважається, що samsung має намір просувати свої складні телефони, тому, можливо, ми побачимо galaxy z fold 4 і galaxy z flip 4 у другій половині 2022 року слідом за galaxy s22 на початку року.

Samsung також ввела підтримку s pen — відмітної особливості galaxy note-в galaxy s21 ultra і galaxy z fold 3 (на фото вище), так що ті, кому потрібен стилус, можуть вибрати будь-який з цих телефонів.

Techradar