Apple готова розкрити таємниці iphone 13 у вівторок 14 вересня

72

Компанія apple розіслала запрошення на івент, який повинен відбутися 14 вересня. Наступного вівторка всі запрошені зможуть дізнатися подробиці про нову серію смартфонів iphone 13.

Чутки про швидке анонсі iphone 13 ходили давно. Останнім часом багато хто вказував на вересень, але точна дата їх презентації залишалася невідомою до самого останнього моменту. Перевірити було неможливо, тому що заходи проводяться віртуально, а значить немає попередніх замовлень і резервування.

Подія запуску iphone 13 буде транслюватися в прямому ефірі, як і попередні презентації apple з початку пандемії covid-19. Початок о 10:00 за тихоокеанським часом (20: 00 за московським часом).

Очікується, що apple випустить відразу кілька моделей смартфонів: iphone 13 mini, iphone 13, iphone 13 pro і iphone 13 pro max. Всі вони будуть оснащені новим чіпсетом apple a15, анонс якого повинен відбутися в той же день, тому інтрига виходить подвійний. Всі смартфони лінійки отримають більш ємний акумулятор, більш швидку пряму і зворотну бездротову зарядку і багато іншого.

Ходять чутки, що нові смартфони iphone 13 будуть підтримувати супутниковий зв’язок. Це дозволить залишатися на екстреному зв’язку навіть в тих місцях, де звичайна стільниковий зв’язок недоступна. Однак ця функція може бути доступна не у всіх регіонах світу. І, звичайно, велика інтрига-це новий дизайн гаджетів: форма, колір, обводи…

Очікується, що в цей же день apple також анонсує розумні годинник apple watch series 7, нові планшети ipad і навушники airpods 3.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також:

функція faceid для iphone 13 дозволяє розпізнавати обличчя навіть в масці і запітнілих окулярах