Real folding window: lg розробила нову технологію складання дисплея

64

Lg chemical (або lg chem), підрозділ lg, що займається розробками в галузі хімії та матеріалознавства, створило спеціальне, гнучке покриття для дисплеїв. Воно дозволяє складати його багаторазово, не викликаючи появи тріщин.

Незважаючи на малу товщину, нове покриття відрізняється більшою міцністю, ніж загартоване скло. Зовні воно нагадує пластик. Зі слів розробника, воно дозволяє практично позбутися від появи ліній згину і зчленувань, які все ще присутні у сучасних складних пристроїв.

Складні дисплеї для смартфонів переживають в даний час бум свого розвитку. Хоча, як вважають експерти, здебільшого вони ще знаходяться в зародковому стані, інтерес до складного форм-фактору стрімко зростає. Про це говорять рекордні показники попередніх замовлень на нові моделі samsung galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3.

«на відміну від існуючих поліімідних плівок і матеріалів із загартованого скла, захисне скло, в якому застосовані нові технології покриття lg chem, забезпечує максимальну гнучкість. Воно дозволяє усунути «хронічні проблеми» колишніх рішень, такі як поява складок в сполучній області екрану», — йдеться в заяві lg chem.

Нова технологія lg отримала назву»real folding window». Зовні воно виглядає і відчувається як звичайне скло, але при цьому має значну гнучкість. Товщина покриття складає всього кілька десятків мікрон. Покриття наноситься на обидві сторони пет-плівки-матеріалу на зразок пластику, на базі якого створюються всі сучасні складні смартфони.

За даними lg chem«» міцність матеріалу повністю зберігається » після більш ніж 200 000 циклів складання. Це означає, що такий екран не ламається, не зношується і не деформується протягом усього терміну служби телефону.

Lg chem також відзначає ще одну важливу гідність нової технології: можливість складатися як назовні, так і всередину. Це вигідно відрізняє дане рішення від існуючих, які допускають складання тільки в одну сторону.

Масове виробництво дисплеїв за новою технологією почнеться «десь в наступному році«, а старт» повномасштабних продажів смартфонів з дисплеями нового типу» можна очікувати в 2023 році.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: