Twitter вводить нову категорію «хороших ботів»

54

У четвер twitter оголосив про новий спосіб ідентифікації акаунтів з автоматизованими твітами, що пропонують легітимний контент. Зараз компанія тестує мітки, які будуть показувати користувачам, чи вважається конкретний аккаунт «хорошим ботом».

Хоча twitter в першу чергу орієнтований на взаємодію з користувачами, існує безліч автоматизованих акаунтів, які діляться такими речами, як новини та інша корисна інформація за допомогою ботів. У той же час в соціальній мережі є і боти, призначені для поширення підробленого, спамового або марного контенту.

Щоб користувачі не були обмануті такими акаунтами, соціальна мережа тепер буде ідентифікувати «хороших ботів» — так компанія називає новий ярлик. Щоб визначити, чи є обліковий запис «хорошим ботом» в twitter, потрібно знайти значок робота з написом «automated» безпосередньо над твітом або профілем. Twitter також вкаже, хто є розробником або компанією, що стоїть за цим ботом.

За словами компанії, в даний час ця функція тестується обмеженим числом розробників, запрошених twitter. Ідея, звичайно, полягає в тому, щоб в майбутньому поширити цю функцію на більшу кількість акаунтів.