Microsoft заявила, що запуск windows 11 у віртуальній машині mac m1 «не є підтримуваним сценарієм»

65

До виходу windows 11 залишився всього місяць, і компанія microsoft підтвердила, що не вважає «підтримуваним сценарієм» запуск майбутньої ос навіть всередині віртуальної машини (вм), такий як parallels desktop.

Підтвердження було надано виданню the register, яке зіткнулося з проблемами при спробі запустити попередню збірку майбутньої ос на parallels desktop 17.

У відповідь представник microsoft категорично заявив, що компанія не підтримує запуск своєї майбутньої ос на комп’ютерах на базі apple m1, навіть в рамках спеціального програмного забезпечення. Це дивний розвиток подій, враховуючи, що windows 10 на mac m1 працювала в середовищі parallels desktop просто чудово.

Ця ситуація змусила видання зв’язатися як з parallels, так і з microsoft. У той час як parallels швидко випустила оновлену версію 17.0.1 своєї віртуальної машини, щоб вирішити проблему (принаймні, на даний момент), microsoft скористалася нагодою, щоб повністю відмовитися від підтримки такого сценарію використання. Це може стати розчаруванням для користувачів, які бажають запустити windows на своїх apple m1 mac за допомогою технологій віртуалізації.

Як впорається з ситуацією компанія parallels, традиційно дружньо співпрацює з apple, залишається тільки гадати. Якщо microsoft хоча б не заважатиме, то шанси на нормальну працездатність віртуальної машини виключно високі. Якщо ж microsoft задасться метою максимально вставляти палиці в колеса, то майбутнє parallels desktop може виявитися досить туманним.