Перші реальні фотографії iphone 13 демонструють головну особливість дизайну

59

Кілька годин залишилося до головної події дня, і мова і не про старт нового сезону ліги чемпіонів. Ми говоримо про презентацію apple, на якій покажуть нові iphone 13. А тим часом в мережу вперше потрапили справжні фотографії однієї з майбутніх новинок.

Смартфони apple кілька разів були помічені з тильного боку, і головне, що ми дізналися з цього – мінімум відмінностей в порівнянні з iphone 12. Однією з ключових особливостей моделей нового покоління в плані зовнішнього вигляду стане зменшена «чубчик».

«монобровь» з’явилася ще в 2017 році в iphone x. З тих пір в смартфонах на android вона еволюціонувала в каплевидний виріз, а ще пізніше під камеру для селфі почали виділяти лише невеликий отвір вгорі екрану. Apple же випускала всі свої моделі з широкою «чубчиком». Винятком став лише iphone se (2020).

На фото ви можете бачити, що виріз дійсно зменшився, завдяки чому рядок стану вміщує більше елементів. Зокрема, рівень заряду акб. Тепер для цього не потрібно відкривати панель повідомлень.

Пізніше в мережу витекли рендери, на яких iphone 13 зображують з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців. Але сприймати їх потрібно зі здоровою часткою скептицизму. Швидше за все новинки збережуть технологію face id як єдиний просунутий спосіб ідентифікації власника. Так це чи ні, дізнаємося через кілька годин. Презентація розпочнеться о 20: 00 за києвом.