Vodafone україна дарує до кінця року 10 гб трафіку і 1000 хвилин всім, хто перенесе до них свій номер через mnp

63

Відсьогодні, 15 вересня, мобільний оператор vodafone україна даруватиме подарунки всім абонентам, які скористаються послугою «перенесення абонентського номера».

Як це працює?

Нагадаємо, сервіс mnp (mobile number portability) працює в україні з травня 2019 року. Він дозволяє поміняти мобільного оператора, зберігши свій телефонний номер, причому навіть код оператора.

Для цього необхідно зареєструватися, надавши документи (якщо ви ще не зробили цього), подати заявку на перенесення номера (на сайті vodafone україна, за допомогою sms, по телефону або в магазині), дочекатися підтвердження перенесення, підписати заяву і забрати нову sim-карту.

Перенесення номера займе від 3 до 30 днів з моменту реєстрації заяви.

Умови акції

З сьогоднішнього дня абоненти, які перенесуть свій номер за допомогою mnp і перейдуть в мережу vodafone україна, будуть щомісяця до кінця року отримувати подарунки-по 10 гб і 1000 хвилин. Акція діє до 31 грудня для клієнтів передплаченої та контрактної форми. У першому випадку бонуси нараховуються після оплати щомісячного тарифу, у другому — хвилини кожне 1-е число і 10 гб на 30 днів з моменту фактичного підключення.

1000 подарункових хвилин можна використовувати для дзвінків на номери всіх операторів в україні, включаючи міські мережі. 10 подарункових гігабайт діють протягом 30 днів з моменту підключення.