Огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed: перший пішов

20

Огляд razer blackwidow v3 mini hyperspeed / введення

Повнорозмірна ігрова клавіатура потрібна далеко не всім геймерам, а деяким вона відверто заважає, з’їдаючи так необхідний «життєвий» простір. Спеціально для таких людей razer випустила blackwidow v3 mini hyperspeed-свою першу ігрову клавіатуру у форм-факторі 65%.

До всього іншого razer blackwidow v3 mini hyperspeed пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Давайте подивимося, на що здатна ця «малятко».

Огляд razer blackwidow v3 mini hyperspeed / технічні характеристики

Огляд razer blackwidow v3 mini hyperspeed / дизайн і конструкція

Як і всі клавіатури форм-фактора 65%, razer blackwidow v3 mini hyperspeed позбавлена блоку функціональних клавіш і цифрового блоку. При цьому в ній збереглися незамінні в роботі кнопки delete, page up, page down і insert. Нікуди не поділися і клавіші зі стрілками.

Ну а можливості відсутніх «бійців» заповнюються за рахунок натискання fn і відповідної кнопки. Причому реалізовано це дуже цікаво: при натисканні fn всі кнопки з додатковими функціями підсвічуються білим, а решта підсвічування клавіатури вимикається.

В результаті у razer вийшла дуже маленька, але вельми важка клавіатура, здатна поміститися навіть на дуже захаращеному столі. Ну а її велика вага пояснюється алюмінієвим корпусом і вбудованим акумулятором.

Звичайно, за такі невеликі розміри доводиться чимось жертвувати. У нашому випадку цією жертвою стали додаткові дії при створенні скріншота вікна – замість комбінації alt + prtscr довелося натискати alt + fn + prtscr. Але, погодьтеся, жертва не така вже й велика.

Сама клавіатура отримала пластикову основу з металевим верхом і abs-ковпачки подвійного лиття. Використовувані в потрапив до нас варіанті клавіатури механічні перемикачі razer yellow мають довжину ходу 3,5 мм і точку спрацьовування 1,2 мм.вони відрізняються надзвичайно плавним натисканням без тактильного відгуку і демпферами для тихої роботи. Зовсім безшумною клавіатура, звичайно, не стала, але клацання клавіш звучать м’яко і дуже приємно.

Передня частина razer blackwidow v3 mini hyperspeed скошена і несе на собі логотип razer з підсвічуванням.

На задній частині знаходиться роз’єм usb type-c для проводового підключення. Відповідний кабель в м’якій тканинній оплітці включений в комплект поставки. Праворуч від роз’єму можна побачити індикатор зарядки і перемикач режимів роботи клавіатури – дротове підключення, bluetooth і hyperspeed по каналу 2,4 ггц.

На її нижньому боці є традиційні для всіх клавіатур razer ніжки, що дозволяють встановлювати її під кутом 0, 6 і 9 градусів.

Там же знаходиться відсік для зберігання usb-донгла, за допомогою якого вона і підключається до комп’ютера по каналу 2,4 ггц. Причому кришка цього відсіку напівпрозора.