Creative випустив свою першу модель мікрофона для геймерів і стримерів — live! mic m3 (3 фото)

22

Creative technology оголосила про випуск creative live! mic m3, usb-мікрофона з функцією plug-and-play, який дозволяє користувачам записувати і звучати професійно під стрімінга, ігор або конференцій. Він підтримує кардіоїдні і всеспрямовані діаграми спрямованості мікрофона, якість запису студійного рівня і моніторинг в реальному часі, що робить його ідеальним універсальним рішенням для створення контенту або спілкування.

Creative live! mic m3 пропонує користувачам більшу гнучкість в різних сценаріях використання, оскільки в нього інтегровано два 14-міліметрових конденсаторних капсуля для двох типів полярності, кардіоїдної і всеспрямованої, які можна легко перемикати за допомогою ручки управління. Кардіоїдний патерн найкраще підходить для запису однієї людини, наприклад для стрімінга, оскільки це режим з фронтальним фокусуванням, і його найкраще використовувати для захоплення звуків, що видаються безпосередньо перед мікрофоном. З іншого боку, шаблон omni-це універсальний режим, який краще підходить для захоплення звуків однаково з усіх боків і відмінно підходить для використання з групами, наприклад, для запису подкасту з двома або трьома провідними.

Creative live! підтримує запис з високою якістю до 24 біт / 96 кгц. Mic m3 пропонує більш високу чіткість запису, щоб додати родзинку звуку в прямі трансляції користувача, подкасти, конференц-дзвінки або навіть просто повсякденні розмови. Крім того, мікрофон також оснащений спеціальною кнопкою відключення звуку і функцією моніторингу мікрофона в реальному часі, що дозволяє користувачам легко вносити зміни на ходу.

Creative live! оснащений вбудованим портом для навушників, знімним поп-фільтром і регульованою настільною підставкою. Mic m3 служить ідеальним мікрофоном для початківців творців контенту і навіть для тих, хто працює вдома, оскільки він пропонує кристально чистий звук студійної якості за невисокою ціною.

Creative live! mic m3 буде доступний в росії найближчим часом за ціною 4990 руб.