Gran turismo 7: новий модний трейлер і дата виходу

23

гріємо двигуни.

Gran turismo 7 була висвітлена на заході sony playstation showcase 2021, а останній трейлер продемонстрував карколомну трасування променів в грі, реалізовану в реалістичних відображеннях.

Ми також познайомилися з редактором ліврей в грі,декількома новими автомобілями, трасами, фоторежимом, одиночною кампанією, анесколько свіжих кадрів продемонстрували ігровий процес за кермом.

Як не дивно, під час конференції playstation дата не уточнювалася, але після того, як захід було завершено, глава playstationstudios герман халст підтвердив, що гра вийде 4 березня 2022 року.

Gran turismo спочатку позиціонувалася як ексклюзив для ps5, гра повинна була вийти в 2021 році. Однак ще в червні sony повідомила в блозі playstation, що гра не тільки пропустить вікно релізу в 2021 році з вини пандемії, але і буде доступна для ps4 і ps4 pro.

Однак sony не збирається пропонувати безкоштовне оновлення до гри підслідне покоління тим, хто купить gran turismo 7 для ps4.якщо ви захочете версію для ps5, ви зможете оновити гру в цифровому вигляді за 10$ (750р). Компанія, з другойсторони, збирається запропонувати безкоштовне оновлення ps5 для horizon forbidden west, однак, після того, як вона збере перші коментарі шанувальників.

Gran turismo7 вийде на ps4, ps4 pro і ps5 4 березня 2022 року.очікується, що гра буде коштувати 70$ (5250р), що відповідає ценообразованіювсех ігор playstation studios, випущених раніше.