Apple заявила, що підтримка функції find my network для airpods відкладена до кінця осені

18

Нещодавно компанія apple оновила сторінку функцій ios 15, вказавши, що підтримка find my network для airpods pro і airpods max була відкладена до «пізнішої осені», що означає, що функція не буде доступна в першому випуску ios 15.

Якщо ви втратите свої airpods pro або airpods max і хтось інший з iphone, ipad або mac наблизиться до них, функція find my network зможе безпечно і конфіденційно передати вам приблизне місце розташування навушників. Функція покликана допомогти вам наблизитися до airpods на відстань дії bluetooth, щоб ви могли відтворити звук і визначити їх місце розташування.

Apple не повідомила причину затримки, але деякі інші функції ios 15, такі як shareplay, legacy contacts, можливість додати водійські права або id штату в додаток wallet та інші, також не будуть доступні до кінця цього року. Минулого місяця apple також позначила функцію icloud private relay як бета-версію.

Ios 15 буде випущена сьогодні о 20: 00 за київським часом, після більш ніж трьох місяців бета-тестування. Оновлення сумісне з тими ж моделями iphone, що і ios 14, включаючи такі старі пристрої, як iphone se і iphone 6s. Ipados 15, watchos 8 і tvos 15 також вийдуть сьогодні, в той час як дата виходу macos monterey ще не оголошена.