Еван бласс: складний смартфон google pixel вийде в кінці цього року

18

Компанія google може представити свій перший складаний смартфон вже в кінці 2021 року.

Що відомо

Інформацією поділився інсайдер еван бласс (evan blass). За його словами, смартфон проходить під кодовою назвою passport і його розробка триває вже більше двох років.

Heard from someone i trust that the foldable pixel — codename: passport, retail branding: unknown — will indeed launch before the end of the year. Apparently they’ve been working on this device for over two years, and if the p6 is any indication, it’ll be worth a look.

— e (@evleaks) september 20, 2021

На жаль, точну дату анонсу новинки бласс не повідомив, але можна припустити, що апарат покажуть разом зі смартфонами pixel 6 і pixel 6 pro в кінці цього або на початку наступного місяця. До речі, раніше повідомлялося, що google відклала презентацію складного смартфона на 2022 рік.

Нагадаємо, новинка, якщо вірити чуткам, вийде на ринок з назвою pixel fold. Апарат отримає форм-фактор, як у galaxy z fold 3 і huawei mate 2, топову начинку, а також екран з технологією ultra-thin glass (utg). До речі, нещодавно pixel fold засвітився в коді тестовій збірці android 12.

Джерело: @evleaks