Індійський оператор vi домігся максимальної швидкості 3,7 гбіт/с в ході випробувань застосування мереж 5g

19

Один з найбільших в індії операторів зв’язку, компанія vodafone idea limited (vi) провела навантажувальні випробування мереж 5g в рамках урядової кампанії з вивчення можливостей впровадження в країні цього стандарту зв’язку.

Компанія vi входить до відібраної державним департаментом телекомунікацій (dot) групи постачальників телекомунікаційних послуг, які отримали дозвіл на закупівлю та оцінку обладнання 5g операторського класу. Крім vi, до групи увійшли компанії bharti airtel, reliance jio infocomm і mtnl.

Компаніям належить оцінити можливості обладнання різних постачальників, в число яких потрапили ericsson, nokia, samsung і development of telematics (c-dot). Китайські вендори були виключені з числа постачальників обладнання для оцінки.

Оціночне тестування було запущено в травні цього року і розраховане на шість місяців. Перші два місяці (червень і липень) виділялися на закупівлю і установку обладнання.

В ході тестування запропоновано розглянути широкий діапазон експериментального спектру частот, включаючи середню смугу (від 3,2 ггц до 3,67 ггц), смугу міліметрових хвиль (від 24,25 ггц до 28,5 ггц) і субгігагерцову смугу (700 ггц). Постачальникам послуг дозволено також використовувати власний, виділений їм, існуючий спектр (800 мгц, 900 мгц, 1800 мгц і 2500 мгц) для проведення випробувань 5g.

Провайдерам рекомендовано проводити випробування з використанням технології 5gi, розробленої центром передового досвіду в області бездротових технологій iit в мадрасі (cewit) і iit в хайдарабаді.

Кожен оператор повинен провести випробування в сільських і напівгородських умовах, а також в умовах міста. Метою випробувань має стати вивчення переваг поширення технології 5g по всій країні, не обмежуючись тільки міськими районами. Випробування проводяться на некомерційній основі.

Як повідомляє vi, в ході випробувань їм вдалося досягти пікової швидкості 3,7 гбіт/с з дуже низькою затримкою в смузі спектра міліметрового діапазону. Рекордні значення були отримані в лабораторних умовах вибудуваної в місті пуна наскрізної транспортної мережі cloud core і мережі радіодоступу нового покоління.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд точки доступу wi-fi 6 aruba instant on ap22 з хмарним управлінням . Точка доступу hpe aruba ap22 орієнтована на сегмент малого бізнесу і підтримує бездротовий стандарт останнього покоління wi-fi 6. Вона здатна обслужити приміщення в кілька сотень квадратних метрів і може бути рекомендована для забезпечення швидкого бездротового доступу десятків клієнтів в офісах, на публічних просторах і навіть у домашніх користувачів. Детальніше про це читайте в статті » огляд точки доступу wi-fi 6 aruba instant on ap22 з хмарним управлінням «.

читайте також:

до супутникової мережі starlink ілона маска підключилося 100 000 клієнтів