Samsung може зайнятися виробництвом вакцини pfizer

22

Свіжий звіт з південної кореї свідчить про те, що компанія samsung може зайнятися виробництвом вакцини від коронавірусу pfizer.

Що це означає?

Так, на цьому тижні південної кореї мун чже ін (moon jae-in) знаходиться в сша. В основному його плани пов’язані з генеральною асамблеєю оон, але змі повідомляють, що він також провів зустріч з альбертом бурларом (albert bourlar), генеральним директором pfizer, одного з найбільших постачальників вакцин проти covid-19.

Ще в травні мун і президент сша байден досягли угоди про спільну розробку вакцини. Це партнерство лежить в основі інвестиційного плану в розмірі 2 мільярдів доларів, покликаного зробити південну корею найбільшим центром виробництва вакцин в азії.

Подейкують, що велику роль в цих дослідженнях і розробках зіграє samsung. Точніше — її біотехнологічний підрозділ samsung biologics. Згідно з сьогоднішнім звітом, корейська сторона угоди також включає виробничі потужності sk bioscience.

До речі, південнокорейська компанія і раніше брала участь в боротьбі з коронавірусом. Наприклад, минулого місяця представили користувачам samsung pay спосіб зберігання цифрових облікових даних на своїх пристроях. Ця функція почала поширюватися по всьому світу на початку вересня. Правда, щоб скористатися нею, вам спочатку потрібно стати користувачем commonhealth. А згідно відгуками в google play, у багатьох додаток досі не працює.