Золотистий iphone 13 pro max в новій коробці розпакували до старту продажів

31

Рівно тиждень тому компанія apple представила свої нові смартфони iphone 13 mini, iphone 13, iphone 13 pro і iphone 13 pro max. Поки вони знаходяться на стадії попередніх замовлень, а продажі стартують через кілька днів — 24 вересня. Незважаючи на це, на youtube вже з’явилося відео з першою розпакуванням старшої моделі iphone 13 pro max.

Що показали?

Автор каналу salimbaba technical показав розпакування смартфона в золотистому забарвленні. На відео якраз можна розглянути нову упаковку. Нагадаємо, заради захисту навколишнього середовища apple відмовилася від пакувальної плівки і замінила її паперовою «захисною пломбою», яка і покаже, розкривалася коробка чи ні.

При цьому вміст коробки досить скромне: сам смартфон, зарядний кабель з lightning на usb-c, інструмент для вилучення sim-карти і наклейки apple. Звичайно, зарядного адаптера в комплекті немає — від нього apple відмовилася ще в минулому році.

На жаль, працюючий iphone 13 pro max в ролику не показаний.

До речі, як ми писали раніше, поставки iphone 13 pro і руки нових власників через 7-10 днів, то тепер термін доставки попередніх замовлень збільшився до 3-4 тижнів.