Представлений найдешевший ноутбук-трансформер microsoft surface go 3 (відео)

18

Компанія microsoft оголосила про виведення на ринок нового покоління конвертованих ноутбуків surface go 3, що працюють під управлінням операційної системи windows. Головною перевагою нових пристроїв стає оновлена апаратна база, що працює на нових процесорах intel, що забезпечує збільшення продуктивності комп’ютера на 60% в порівнянні з моделлю surface go 2.

Дизайн ноутбука surface go 3 майже не зазнав змін, розробники зберегли 10,5 дюймовий сенсорний full hd екран (1920х1280) і не змінили габаритні розміри корпусу. Крім того в новому поколінні встановлені такі ж, як і в моделях surface go 2, роз’єми (слот micro sd для розширення пам’яті і usb-c), динаміки і камера.

Основні зміни торкнулися апаратної платформи surface go 3, в якій на зміну процесорам intel pentium gold 4425y або core m3, що застосовувалися в попередній лінійці, прийшли нові чіпи intel pentium gold 6500y або core i3-10100y з більш високою продуктивністю. У комп’ютерах в залежності від модифікації встановлена оперативна пам’ять об’ємом 4 або 8 гб, а обсяг постійної пам’яті може бути або 64 гб, або 128 гб.

Нова лінійка microsoft surface go 3 працює під управлінням windows 11, камера підтримує розпізнавання осіб windows hello. Комерційні модифікації surface go 3 будуть підтримувати роботу під windows 10 pro або windows 11 pro. Конвертований ноутбук підтримує роботу зі стилусом microsoft pen (немає в базовому комплекті поставки). Бездротовий зв’язок в якості опції може бути реалізована за допомогою модуля lte. Автономна робота протягом 13 годин забезпечується акумулятором неназваної ємності.

Модель конвертованого ноутбука серії microsoft surface go 3 вже можна замовити в деяких країнах за ціною від 399 доларів.

Theverge