Apple заявила, що ефект «желе» на дисплеї ipad mini 6 не є проблемою

13

Після офіційної появи ipad mini 6 в магазинах минулого тижня покупці по всьому світу помітили дратівливий ефект «желейної прокрутки» на дисплеї планшета. Як з’ясувалося, компанія apple підтвердила, що цей ефект абсолютно нормальний і не є апаратною проблемою.

У чому проблема

Редакція gg вже розповідала вам, що «желейна прокрутка» — це коли половина дисплея оновлюється помітно повільніше, ніж інша, що призводить до ефекту коливання при швидкому переміщенні контенту. З моменту виходу ipad mini 6 з’явилося безліч повідомлень про це, і користувачі стали думати, що це може бути апаратна несправність або навіть програмна помилка.

Але незважаючи на те, що цей ефект турбував багатьох користувачів, компанія apple тепер заявила через видання arstechnica, що ефект «желейної прокрутки» цілком очікуємо на рк-екранах. Компанія стверджує, що рк-панелі «оновлюють рядок за рядком», що і викликає затримку.

Незважаючи на відповідь apple, arstechnica зазначає, що ефект «желейної прокрутки» набагато менш помітний на інших моделях ipad з рк-дисплеями 60 гц, таких як ipad air 4 і ipad початкового рівня.

І яке рішення

На жаль, оскільки apple заявляє, що це очікувана поведінка, ті, хто купив новий ipad mini 6 і незадоволений дисплеєм, не зможуть звернутися за ремонтом або заміною. Звичайно, покупці, які не хочуть жити з цим дратівливим ефектом дисплея, можуть повернути ipad mini в apple і отримати повне відшкодування протягом 14 днів після покупки. А завдання редакції gg — попередити потенційних покупців.