Представлено друге покоління робота-носія gitamini (2 фото + відео)

23

Дочірня компанія відомої італійської автомобільної компанії piaggio фірма piaggio fast forward випустила свого другого робота-компактну версію вантажного пристрою gita, що отримав назву gitamini.

Перша презентація прототипу робота-носія була проведена в 2017 році, а через два роки на ринок вийшов перший робот gita, що пересувався зі швидкістю до 9,5 км/год і здатний переносити до 18 кг корисного вантажу.

Наступна модель від компанії piaggio fast forward являє собою більш компактну версію першого робота. Gitamini пересувається зі швидкістю до 9 км / год, транспортує багаж масою до 9 кг і здатний пройти шлях до 33 км на одному заряді акумулятора.

Робот-носій gitamini використовує безліч камер і датчиків, включаючи радар для навігації і відстеження користувача. Для активації режиму слідування за господарем необхідно тільки встати перед gitamini і натиснути кнопку сполучення. Робот «захоплює» користувача за допомогою комп’ютерного зору (без gps і bluetooth) і просто слідує за господарем, як собака.

Старт продажу нового gitamini намічений на 15 жовтня. Ціна новинки складе 1850 доларів. Одночасно буде знижена ціна на оригінальний gita з 3250 доларів (стартова ціна від 18 листопада 2019 року) до 2950 доларів.