Samsung видаляє всі сліди народного флагмана galaxy s21 fe зі своїх сайтів

12

Останнім часом на сайті samsung в різних країнах спостерігається дивна картина: виробник видаляє сторінки підтримки, відкриті для смартфона samsung galaxy s21 fe. Видаляються також будь-які згадки, пов’язані з цією моделлю.

Це викликає глибоку печаль у шанувальників бренду з очевидної причини: букви fe в її назві означають fan edition, а сам смартфон вже давно називають «народним флагманом». Модель повинна була отримати більшість флагманських функцій і новітніх можливостей покоління samsung galaxy s21 при помітно більш доступною ціною. З чуток, вона з’явилася б у продажу за 625-719 доларів (45 600 — 52 400 руб.).

Компанія samsung вже не в перший раз готувалася випустити «фанську» версію galaxy s21, орієнтовану на шанувальників бренду, які неодмінно хочуть користуватися флагманським смартфоном samsung, але не мають достатніх для цього грошей. Цим випуском samsung була має намір активно підтримати співтовариство шанувальників, запропонувати їм доступний флагманський смартфон в «скороченій» конфігурації.

Спочатку очікувалося, що запуск samsung galaxy s21 fe відбудеться в серпні. Потім терміни зрушилися на жовтень. Тепер, схоже, компанія намагається «поховати» пристрій, навіть не «народивши» його. Це може бути пов’язано з успішними продажами складного galaxy z flip3 і глобальної нестачею мікросхем, вже викликала безліч проблем з поставками.

Сторінки підтримки galaxy s21 fe спочатку були перейменовані для моделі sm-g990b, що відображало факт реального існування як мінімум готового до масового виробництва еталону. Потім samsung почала видаляти їх з офіційних сайтів у різних країнах, включаючи гонконг, сінгапур, країни південної африки та інші.

Це явно вказує на те, що компанія скасовує випуск «фанського» пристрою.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: