Як включити в instagram завантаження у високій якості

21

Ви можете включити завантаження високоякісних зображень і відео в instagram на своєму iphone або смартфоні android.

Instagram не дозволяє завантажувати фотографії або відео високої якості за замовчуванням, але ви можете включити цю функцію самостійно.

За замовчуванням instagram завантажує ваш контент на свою платформу в досить хорошій якості. Але ви будете здивовані, дізнавшись, що глибоко всередині меню налаштувань захований тумблер, який дозволяє вам робити завантаження ще більш високої якості. Включення цієї опції швидко з’їсть ваш трафік, але ви можете бути впевнені, що все, що ви завантажуєте в мережу, буде в максимально можливій якості.

Включення цієї функції — це нескладно, для цього буде потрібно кілька хвилин. Візьміть свій iphone або смартфон на android, і ми проведемо вас по всіх етапах.

  1. запустіть програму instagram з головного екрана.
  2. натисніть на меню в правому верхньому куті« », щоб відкрити додаткові параметри.
  3. там виберіть » налаштування ».
  4. виберіть тут » аккаунт » »
  5. тепер перейдіть до « використання даних ».
  6. увімкніть перемикач » завантаження у високій якості «, як показано на скріншоті нижче.

Тепер, коли ви завантажуєте фото, відео або історії, вони будуть в набагато кращій якості. Майте на увазі, ще раз, що ця настройка прискорить споживання вашого трафіку (якщо для вас це важливо). Чи варте воно того? враховуючи, наскільки добре стиснення за замовчуванням з відключеною функцією, це повністю залежить від вас, чи хочете ви, щоб завантаження високої якості була включена чи ні. У багатьох випадках різниця може здатися неочевидною.