Смартфони google pixel навчилися викликати службу порятунку і автоматично знімати відео в екстрених ситуаціях

15

Personal safety, попередньо встановлений додаток на смартфонах pixel, яке створено для екстрених ситуацій, отримало кілька корисних функцій.

Що додали?

Останнє оновлення (версія 2021.08.27) додає нову функцію під назвою «екстрена допомога». Вона дозволяє користувачам google pixel встановлювати певні дії при натисканні кнопки живлення 5 разів. На вибір є виклик служби допомоги, обмін інформацією з обраними контактами і автоматичний запис відео.

Тобто в екстрених випадках ви зможете натиснути 5 разів на кнопку і отримати необхідну допомогу. У першому випадку це буде сигнал sos необхідним службам порятунку, у другому — обмін оновленнями статусу в реальному часі про своє місцезнаходження, що залишився заряді батареї і телефонних дзвінках з певними контактами. У третьому-смартфон почне запис відео, знімаючи те, що відбувається навколо.

Що стосується останнього, максимальний час запису складе 45 хвилин. Відео автоматично зберігається в хмарі, але через 7 днів автоматично видаляється. Схоже, для цього знадобиться підключення до мережі. Також ви можете вибрати пункт і ділитися зйомкою зі своїми контактами в надзвичайних ситуаціях.

При цьому користувач зможе під час запису користуватися телефоном, як зазвичай. На те, що йде зйомка, вкаже лише невеликий значок. У будь-який момент запис можна зупинити.

Xda