Розкриті характеристики смарт-годин mobvoi ticwatch pro 3 ultra: до 45 днів автономності, чіп snapdragon wear 4100 і військовий стандарт mil-std-810g

16

Кілька днів тому ентузіасти знайшли в коді додатка mobvoi інформацію про три нових смарт-годинниках компанії: ticwatch pro 3 ultra, ticwatch gth+ і ticwatch gth pro. Тепер же в мережу «злили» фото упаковки ticwatch pro 3 ultra, завдяки чому ми дізналися основні характеристики новинки.

Чого чекати

Отже, раніше очікувалося, що годинник отримає процесор snapdragon wear 4100+, але на коробці вказаний чіп snapdragon wear 4100. Працювати вони будуть під управлінням операційної системи wear os, також користувачам буде доступний голосовий помічник google assistant.

Також вказано подвійний дисплей круглої форми, військовий стандарт mil-std-810g і захист від води і пилу зі ступенем ip68. Що стосується автономності, годинник зможуть пропрацювати від одного заряду 3 дні при звичайному використанні і до 45 днів в режимі essential mode.

Крім цього, mobvoi ticwatch pro 3 ultra запропонують вбудований компас, модуль gps, підтримку google pay, датчик чсс, більше 20 професійних режимів тренувань, функцію визначення миготливої аритмії, моніторинг рівня стресу і сну.

Нагадаємо, в недавній витоку згадувався просунутий пульсометр. За допомогою нього можна буде дізнатися біологічний вік серця (артеріальний вік), а також моніторити фізичне навантаження і навантаження на серце через затвердіння артерій (hsx). Крім цього, годинник отримає новий медичний метод вимірювання серцевого ритму-такий же точний, як і стандартні методи на основі екг (truhr).

Gizmochina