50-мп камера, 5000 ма * год і android 11 за $210-відомі характеристики і ціна moto g31

25

Компанія motorola найближчим часом представить новий смартфон. Він надійде на ринок як moto g31, а поки ми змогли дізнатися трохи про майбутню новинку з бази даних регулятора ncc.

Що відомо?

На сайті регуляторного органу було опубліковано кілька зображень moto g31. Судячи зі знімків, смартфон отримає потрійну основну камеру, вінцем якої стане 50-мегапкісельний датчик зображення. Сканер відбитків пальців повинен бути поєднаний з логотипом бренду на тильній панелі.

Ємність вбудованого акумулятора складе 5000 ма * ч. При цьому модель залишиться без підтримки швидкої зарядки. В арсеналі прийдешньої новинки будуть wi-fi 5, bluetooth, usb-c і вихід для дротової гарнітури.

Модель мобільного процесора поки що не уточнюється, але відомо, що в moto g31 буде використовуватися однокристальна система без підтримки мобільних мереж п’ятого покоління. У продажу смартфон з’явиться з операційною системою android 11 в чорному і сріблястому кольорах корпусу за ціною $210.

Нагадаємо, ще однією новинкою компанії motorola стане модель moto e40. Їй приписують акумулятор на 4000 ма*год, ips-матрицю з частотою оновлення 90 гц і камеру на 48 мп. Вартість смартфона складе €200.

Джерело: gsmarena