Функція ram plus повинна з’явитися у флагманських телефонів samsung середнього класу

16

функція ram plus, яка дебютувала в випущеному в серпні смартфоні samsung galaxy a52s, тепер додана в прошивку galaxy a52 і флагманського galaxy z fold 3. Схоже, samsung має намір зробити цю опцію доступною для широкого ряду смартфонів, що випускаються, додавши їм можливість роботи з віртуальною оперативною пам’яттю. Очікується, що в першу хвилю потраплять пристрої середнього класу.

Моделі, у яких з’явилася функція ram plus, не мали її при фабричній прошивці. Вона з’явилася в результаті програмного оновлення. В результаті, тепер на цих смартфонах можна виділяти деякий обсяг внутрішнього сховища (основної пам’яті) і використовувати його в якості віртуальної оперативної пам’яті (ram).

У той же час експерти відзначають, що функція ram plus відсутня в бета-версії фірмової надбудови one ui 4.0 на базі android 12. Вона призначена для установки на флагманські моделі серії galaxy s21. Тому ще немає повної впевненості, що ram plus з’явиться в стабільних версіях майбутніх оновлення прошивки для всіх смартфонів samsung.

Функції ram plus дозволяє отримати додатково 4 гбайта віртуальної пам’яті. Її неможливо відключити. Крім того, немає можливості збільшити або зменшити розмір виділеної під ram plus пам’яті. У той же час відомо, що в смартфонах інших брендів, наприклад realme, можна налаштовувати обсяг виділеної віртуальної пам’яті, тобто обмеження для смартфонів samsung введено примусово.

Перевірити наявність ram plus можна в «налаштуваннях«, перейшовши в розділ» обслуговування пристрою «і вибравши розділ»пам’ять».

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: