Сервіс знайомств tinder вводить в обіг власну внутрішню » валюту»

16

Tinder введе віртуальну валюту в додатку, щоб змусити користувачів проводити більше часу на сайті і в кінцевому підсумку платити реальні гроші. «монети» стануть для tinder способом монетизації «непідписувачів», дозволяючи їм здійснювати разові покупки.

За що платити

Користувачі, які залишаються активними і постійно заходять на сайт або в додаток, будуть отримувати монети безкоштовно. Однак за них також можна буде заплатити реальні гроші, як за будь-які покупки всередині додатків. Монети можна буде використовувати для придбання таких переваг tinder, як super likes або boosts, які, за запевненнями сервісу, допоможуть знайти найкращу пару.

Tinder працює за моделлю freemium, яка дозволяє користуватися додатком без оплати. Однак користувачі можуть отримати додаткові функції за передплатою (від $10 до $30 на місяць), наприклад, більш детальні фільтри, «підсилювачі» і можливість бачити людей, які проявили інтерес до вашого профілю.

Коли стартують

Tinder є найпопулярнішим додатком для «короткострокових» знайомств. Віртуальна валюта буде запущена в першу чергу в австралії в кінці цього місяця. Термін запуску для користувачів з інших країн не згадується.

А редакції gg залишається тільки привітати apple з новим джерелом 30% доходу.