Вийшла windows 11 — як оновитися безкоштовно, без sms і реєстрації

14

Реліз операційної системи windows 11 міг залишитися без уваги на тлі проблем facebook. Проте microsoft, як і було обіцяно, випустила нову версію ос, причому на кілька годин раніше, ніж планувалося.

Починаючи з 5 жовтня користувачі можуть придбати пк з попередньо встановленою операційною системою windows 11. Власники сумісних пристроїв можуть безкоштовно оновитися, але процес затягнеться до середини наступного року.

Системні вимоги windows 11

Варто відзначити, що системні вимоги нової версії ос в порівнянні з windows 10 істотно зросли. Тепер обов’язково потрібно мати модуль tpm 2.0. Компанія microsoft обіцяє підтримку комп’ютерів на базі процесорів intel coffee lake і amd ryzen 2000.

Також варто відзначити 4 гб озу, понад 64 гб вільного простору на накопичувачі і відеокарту з підтримкою directx 12. Зауважимо, що компанія microsoft видалила сторінку з переліком мінімальних системних вимог. Замість неї сайт перенаправляє на загальну сторінку нової операційної системи.

Як отримати windows 11 безкоштовно і без черги

Існує кілька способів обзавестися windows 11. Перший-придбати новий комп’ютер. Другий-оновитися через центр оновлення windows. Однак, апдейт буде розсилатися поетапно, тому доведеться почекати. До слова, перевірити сумісність можна за допомогою утиліти pc health check, яку microsoft перевипустила в кілька тижнів тому.

Третій і найшвидший спосіб отримати операційну систему windows 11-завантажити iso-образ на офіційному сайті компанії microsoft, де є детальна інструкція по установці програмного забезпечення.

Нагадаємо, що виробник з сша дасть можливість користувачам вручну встановити windows 11 за допомогою iso-файлу на несумісні пк. При цьому microsoft не гарантує сумісність всіх драйверів і стабільність роботи операційної системи на таких комп’ютерах.