Intel в черговий раз пожартувала над apple (відео)

15

На офіційному youtube каналі intel з’явився рекламний ролик, на якому у формі соціального експерименту компанія проводить знайомство шанувальників apple з можливостями персональних комп’ютерів intel. Нагадаємо, що протистояння intel і apple почало загострюватися після випуску останніми фірмових процесорів.

Новий ролик під яскравою назвою «руйнуючи чари» показує, як фанатам apple розповідають про деякі переваги комп’ютерів, не називаючи при цьому конкретних моделей і виробників. Спочатку учасників знайомлять з можливістю апгрейда оперативної і постійної пам’яті ноутбуків, а на наступному етапі розповідають про доступ до величезної кількості ігрових додатків (понад 57 тисяч).

Далі шанувальники apple знайомляться з можливостями ноутбуків, здатних трансформуватися в планшети. При цьому користувачі заявляють, що із задоволенням об’єднали б свої ipad з macbook.

На завершення ролика ведучий розповідає шанувальникам apple, що в екосистемі комп’ютерів на процесорі intel представлені раніше переваги вже давно реалізовані на практиці. Учасників соціального експерименту заводять в кімнату, наповнену комп’ютерною технікою на базі intel. При цьому освітлення в приміщенні забарвлене у фірмовий блакитний колір компанії.

На сьогодні ролик intel поки не досяг результату, відео отримало 2,8 тисячі дізлайков, що вдвічі перевершує кількість користувачів, яким ролик сподобався (1,3 тисячі).