Власники ipad mini 6 скаржаться на проблеми з дисплеєм-apple може відкликати планшет

13

Планшетний комп’ютер ipad mini 6 менше місяця знаходиться на ринку (а до деяких країн ще навіть не дістався), але користувачі вже скаржаться на проблеми з дисплеєм.

Що відомо

На ipad mini 6 перші скарги з’явилися ще в кінці минулого місяця. Тоді користувачі помітили «желейний» ефект під час скролінгу стрічки в портретному режимі. Але це типова поведінка для панелей lcd, тому міняти apple нічого не планує.

Невдоволення користувачів на цьому не закінчилося. Кілька власників iphone mini 6 написали в reddit ще про одну проблему панелі liquid retina. Цього разу вона стосується спотворення кольору і знебарвлення деяких зон. Особливо яскраво це виражено при активації темної теми

Як виявилося, при натисканні на кнопку живлення з невеликим зусиллям на дисплеї з’являються плями, в яких картинка спотворюється і знебарвлюється. Для наочності один з власників планшета опублікував відеоролик.

Користувач зазначає, що він зміг замінити ipad mini 6, але і в новому планшеті була виявлена та ж проблема. У той же час співробітник сервісу apple заявив, що не здивується, якщо компанії доведеться відкликати нові планшетні комп’ютери. Правда, поки незрозуміло, чи масовою є проблема. Apple ще не давала офіційних коментарів.