Представлений nokia t20-перший android-планшет фінського бренду

11

Фінська компанія hmd global, батьківщина телефонів nokia, представила свій перший планшет-nokia t20. Модель знаменує собою початок нової т-серії бренду і завдяки різноманітним функціям і довговічному акумулятору позиціонується як пристрій для роботи і розваг.

Як і у випадку з телефонами nokia, безпека та програмне забезпечення залишаються в центрі уваги нової категорії продуктів бренду. Планшет поставляється з 2 роками оновлень android і 3 роками щомісячних оновлень безпеки.

Для розвитку творчих здібностей дітей в nokia t20 передбачений google kids space — дитячий режим, в якому малюки можуть переглядати і використовувати додатки, книги і відео, стимулюючи свій допитливий розум. Google kids space працює паралельно з обліковим записом google дитини, якою батьки можуть керувати за допомогою опції батьківського контролю family link.

Nokia t20 розроблений відповідно до тієї ж філософією скандинавського дизайну, що і телефони nokia — простий і чистий силует, з відчуттям простоти використання. У той же час планшет фізично міцний: міцна металева конструкція корпусу і полірований 3d обідок дисплея щільно прикріплюють великий екран до тонкого корпусу.

Потужний акумулятор nokia t20 ємністю 8200 маг забезпечує 15 годин роботи в інтернеті, сім годин конференц-зв’язку або 10 годин перегляду фільмів. Планшет також підтримує функцію швидкої зарядки.

Виробник також підкреслює яскравий 2k-дисплей nokia t20 і зручність відеодзвінків. Планшет також сертифікований sgs low blue light, що означає, що він не напружує очі при активному використанні.

Стереодинаміки з функцією ozo playback забезпечують об’ємне звучання для розваг, читання аудіокниг та інших занять з планшетом. Подвійні мікрофони забезпечують чистоту розмови без впливу навколишнього шуму.

Nokia t20-пристрій, включений в список пристроїв і сервісів, які пройшли перевірку google, тобто воно відповідає суворим корпоративним вимогам google. Новий планшет також працює з корпоративним рішенням для управління мобільними пристроями hmd enable pro.

Покупці зможуть вибирати між модифікаціями з підтримкою стільникового зв’язку 4g / lte і без неї. Вартість нової версії в сша складе 250 доларів, а продажі почнуться 7 жовтня.