Супутниковий інтернет starlink стане доступний в індії в грудні

10

На цьому тижні компанія starlink почала переговори з індійськими властями про можливість надання доступу до свого глобального супутникового інтернету 10 сільським районам. Передбачається, що це має відбутися не пізніше грудня цього року.

1 регіональний директор starlink в індії санджай бхаргава зазначив, що поки є тільки 5000 попередніх замовлень на використання супутникового інтернету spacex з індії. За словами топ-менеджера, кількість попередніх замовлень з сільських районів стане одним з факторів, який приведе за собою більші індійські території. Компанія планує отримати понад 200 000 попередніх замовлень на використання starlink.

Цікаво, що компанія amazon також має намір запропонувати послуги супутникового інтернету в індії. Індійські змі повідомили, що вище керівництво amazon зустрілося з індійськими чиновниками, і очікується, що компанія джеффа безоса незабаром подасть заявку на отримання необхідних ліцензій, незважаючи на те, що жоден супутник ще не виведений на орбіту.

У той же час і starlink, і amazon зіткнуться не тільки з конкуренцією з боку місцевих гравців на ринку широкосмугового доступу в інтернет, але і будуть змушені конкурувати з британською oneweb, іншою компанією, яка має намір пропонувати послуги супутникового інтернету в індії з травня 2022 року.

Totaltele.com