Anker soundcore liberty 3 pro-anc, підтримка ldac і до 32 годин роботи за ціною $170

16

Компанія anker анонсувала повністю бездротові навушники топового рівня. Новинка називається liberty 3 pro.

Характеристики

Модель нового покоління нагадує попередницю з точки зору дизайну, хоча габаритні розміри зменшилися приблизно на третину. Але головне-anker soundcore liberty 3 pro отримали кілька нових функцій.

У кожному незалежному модулі встановлено три мікрофони, які відповідають за якісну передачу голосу і роботу системи активного придушення шумів. Поряд з anc виробник заявляє відразу три «прозорих» режиму в залежності від навколишнього оточення.

Для індивідуального налаштування звуку передбачена функція hearid, яка пропонує користувачеві ряд встановлених параметрів. Anker soundcore liberty 3 pro обладнані 10,6-мм динамічними випромінювачами і можуть похвалитися арматурним драйвером knowles. Крім того, варто відзначити підтримку sbc, sony ldac і aac.

За словами виробника, максимальний час автономної роботи з урахуванням підзарядки від кейса становить 32 години з вимкненим шумозаглушенням і 24 години з включеним. Без футляра на повному заряді навушники працюють 8 годин і 6 годин відповідно. Швидка зарядка перетворює 15 хвилин «дозаправки» в 3 години роботи.

Корпус anker soundcore liberty 3 pro має захист від води класу ipx4. Синхронізація зі смартфонами виконується по протоколу bluetooth 5.2.

Ціна питання

Новинка вже надійшла в продаж в сірому, фіолетовому, білому, чорному і сріблястому кольорах корпусу. Вартість anker soundcore liberty 3 pro склала $170.