Apple відкладе зміни в правилах app store до закінчення розгляду апеляції у справі epic games

15

Apple направила повідомлення про апеляцію у справі epic games з проханням призупинити дію судового рішення, яке дозволяє розробникам використовувати інші платіжні системи.

Ще у вересні суддя івонн гонсалес роджерс нарешті оголосила своє рішення у справі apple проти epic games. Суддя роджерс постановила, що apple більше не може забороняти розробникам перенаправляти користувачів на сторонні платіжні системи, але apple зараз оскаржить це рішення, що може відстрочити подібні зміни на роки.

У п’ятницю компанія направила повідомлення про апеляцію у справі epic games з проханням призупинити дію судової заборони, яка дозволить розробникам додавати сторонні системи оплати додатків. Якщо прохання apple задовольнять, зміни в платіжній системі app store можуть не вступити в силу до закінчення розгляду справи, що може зайняти роки.

Апеляція буде розглянута суддею в листопаді, а судова заборона, яка наказує apple скасувати будь-які обмеження для розробників щодо системи покупок всередині додатків, повинна була вступити в силу з 9 грудня 2021 року.

В даний час розробники повинні платити apple від 15% до 30% комісійних за кожну продаж, здійснену через систему app store. Epic games подала до суду на apple після спроби обійти систему покупок додатків в app store, в результаті чого популярна гра fortnite була видалена з усіх платформ apple.