Перша партія офіційних iphone 13 вже в україні-8000 смартфонів на $7,5 млн

13

Компанія apple привезла в україну першу партію офіційних смартфонів iphone 13. Продукція прибула в аеропорт «бориспіль» і проходить митне оформлення.

Що відомо

Для початку нагадаємо, що офіційне представництво apple в україні з’явилося в середині літа 2021 року. Воно займатиметься імпортом і забезпеченням технічної підтримки, а також роботою з рітейлерами.

Українське представництво вперше самостійно ввезло в країну техніку. Протягом чотирьох років офіційним дистриб’ютором виступала компанія «asbis україна». Дебютна партія містить приблизно 8000 смартфонів сімейства iphone 13 загальною вартістю близько $7,5 млн.

Державна митна служба привітала продукцію компанії apple і заявила, що це черговий крок у боротьбі проти контрафакту і незаконного ввезення смартфонів.

Нагадаємо, з 8 жовтня українські магазини почали приймати попередні замовлення на всі моделі сімейства iphone 13. Вартість становить від 28 499 гривень за версію mini з 128 гб пам’яті до 62 499 гривень за варіант pro max з накопичувачем на 1 тб. Продажі почнуться 15 жовтня.