Asus анонсувала ігровий 30-дюймовий монітор tuf gaming vg30vql1a

13

Компанія asus представила вигнутий надширокий ігровий 30-дюймовий монітор tuf gaming vg30vql1a.

Нова модель має пряму спорідненість з ігровим монітором vg28uql1a, випущеним в серпні цього року; він відрізняється від новинки, як зрозуміло з назви, тільки розміром діагоналі (28 дюйм).

Новий монітор tuf gaming vg30vql1a володіє вражаючими характеристиками. Перш за все це — вигин 1500r, який дозволяє комфортно почувати себе перед екраном, розташовуючись на видаленні в 1-1,5 м.у такій позиції гравець отримує ефект повного занурення.

Є й інші примітні характеристики: дозвіл 2560×1080 пікселів, час відгуку (mprt) 1 мс, частота оновлення 200 гц. Є підтримка технології elmb, що дозволяє va-монітору мати такий же швидкий час відгуку, що і в tn матрицях. При цьому немає втрат в точності передачі кольорів, контрасті і кутах огляду.

Новий монітор відповідає вимогам технології amd freesync premium, яка дозволяє отримувати високу продуктивність при збереженні конкурентної якості картинки, не маючи затримок. Забезпечено відповідність рівню hdr10, що відображає досягнення розширеного динамічного діапазону при відтворенні сцен на екрані. Якість передачі кольору відповідає рівню 127% в палітрі srgb.

За рахунок використання панелі va новий монітор забезпечує максимальну яскравість 300 кд/м2, статичний коефіцієнт контрастності 3000:1, надає регулювання яскравості без мерехтіння.

Інтерфейсний набір представлений двома портами hdmi 2.0 і displayport 1.2 a. Крім них, є також 2-портовий концентратор usb 3.0.

Ціна монітора не розкрита.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті «огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw» .

читайте також: