Офіційно: oneplus 9rt отримає snapdragon 888, екран на 120 гц, до 19 гб озу і унікальне охолодження

11

Компанія oneplus довгий час не могла дати чітку відповідь на питання про релізі моделі з індексом t. Але все ж недавно виробник офіційно підтвердив, що смартфону oneplus 9rt бути. Сама ж компанія розкрила частину технічних характеристик майбутньої новинки.

Що відомо

Очікувано, oneplus 9rt отримає 5-нанометровий мобільний процесор snapdragon 888 і 120-герцевий дисплей amoled e4 виробництва samsung.

Підсистема живлення буде запозичена у oneplus 9r-акумулятор ємністю 4500 ма*год в парі з 65-вт зарядкою по дроту. При цьому наступний флагман отримає систему охолодження, якої не було ні в одного смартфона компанії. Охолоджувати запал чіпа snapdragon 888 буде сжо.

За словами виробника, її ефективність порівнянна з системами рідинного охолодження, які використовуються в сучасних планшетних комп’ютерах. Вона буде включати випарну камеру і кілька шарів графена.

Oneplus 9rt стане першим смартфоном компанії, який зможе похвалитися підтримкою функції розширення оперативної пам’яті. Причому додати можна буде відразу 7 гб озу. Таким чином, обсяг оперативки в залежності від модифікації складе 15 гб (8 + 7 гб) або 19 гб (12 + 7 гб).

Також смартфону обіцяють основну камеру роздільною здатністю 50 мп + 16 мп + 5 мп і до 256 гб вбудованої пам’яті ufs 3.1. Презентація oneplus 9rt запланована на 13 жовтня, а продажі стартують 19 жовтня.